Pracujeme pro Vás již 30 let 

Climate-Shield® Exterior

Climate-Shield® Exterior je vysoce efektivní a energeticky úsporný termoreflexní nátěr určený pro venkovní použití. Nátěr je díky svým unikátním vlastnostem vysoce flexibilní a vytváří jednolitou membránu, která zamezuje vzniku vlasových trhlin. Climate-Shield® Exterior je ekologický, netoxický a šetrný k životnímu prostředí. Nátěr je plně omyvatelný a rezistentní vůči mnoha škodlivým chemikáliím a usazování nečistot. Climate-Shield® Exterior má variabilní propustnost a vydrží daleko déle než běžně prodávané fasádní nátěry. Nátěr Climate-Shield® Exterior má vynikající voděodolnost, ohnivzdornost a jeho přilnavost se zvyšuje v čase. Climate-Shield® Exterior chrání před UV zářením, zásadně snižuje tepelné šoky a zvukovou prostupnost. Tento nátěr na vodní bázi je vytvořen z akrylového pryskyřicového systému, který je doplněn vakuovými borosilikátovými keramickými mikro vrstvami, které se chovají jako tepelně účinný plášť. Climate-Shield® Exterior je dostupný ve více než 1 300 moderních barevných odstínech a výsledný povrch je krásně matný.

Fasádní nátěr proti plísním a nečistotám

Nátěr Climate-Shield® Exterior efektivně zabraňuje růstu plísní, hub a řas na fasádách budov. Na povrchu Climate-Shield® Exterior se neusazují nečistoty ani prach a v případě zašpinění jej lze jednoduše omýt vodou. Climate-Shield® Exterior je 100% paropropustný, anti-alergenní, zdraví nezávadný a má nejvyšší certifikaci pro použití v potravinářství a zdravotnictví.

Climate-Shield® Exterior je ekologický

Climate-Shield® Exterior je netoxický, neobsahuje zdraví škodlivé látky a jeho použití je zcela nezávadné pro lidi i zvířata. Je vodou ředitelný a nezatěžuje životní prostředí. Climate-Shield® Exterior díky vysoké termoreflexi slunečního záření významně snižuje přehřívání fasád domů a aktivně tak přispívá ke snížení přehřívání měst.

Snížení energetické náročnosti budovy díky až 89% odrazivosti

Climate-Shield® Exterior díky svým unikátním vlastnostem a až 89% odrazivosti výrazně snižuje energetickou náročnost objektů. Tyto úspory jsou nejvíce patrné na významném snížení nákladů za vytápění budovy v zimě a chlazení interiéru pomocí klimatizace v létě. Bonusem tohoto efektu je příjemná tepelná pohoda v místnostech a nepřehřívání budov a bezprostředního okolí.

Technický list k produktu Climate-Shield Exterior

Climate-Shield® Interior

Climate-Shield® Interior je vysoce efektivní, energeticky úsporný vnitřní nátěr, který je navržen tak, aby hydrofobizoval stěny. Tento netoxický ekologický nátěr je šetrný k životnímu prostředí a vytváří jednolitou membránu, která zamezuje vzniku vlasových trhlin. Climate-Shield® Interior je nátěr na vodní bázi, vytvořen z akrylového pryskyřicového systému, který je doplněn vakuovými borosilikátovými keramickými mikro vrstvami, které se chovají jako tepelně účinný plášť. Climate-Shield® Interior má bezkonkurenční ohnivzdornost, je omyvatelný a rezistentní vůči mnoha škodlivým chemikáliím a usazování nečistot. Nátěr zásadně snižuje tepelné šoky, zvukovou prostupnost (včetně ozvěny) a má nízkou hladinu těkavých organických látek. Climate-Shield® Interior napomáhá udržování rovnoměrné distribuce tepla v místnosti a snižuje tak tepelné ztráty za chladného počasí. Climate-Shield® Interior je dostupný ve více než 1 300 módních barevných odstínech a jeho výsledný povrch je krásně matný.

Technický list k produktu Climate-Shield Interior

Climate-Shield® Roof

Climate-Shield® Roof je vysoce efektivní, energeticky úsporný, flexibilní a netoxický nátěr, vytvářející jednolitou membránu, která zamezuje vzniku vlasových trhlin. Tento nátěr na vodní bázi je vytvořen z akrylového pryskyřicového systému, který je doplněn vakuovými borosilikátovými keramickými mikro vrstvami, které se chovají jako tepelně účinný plášť. Climate-Shield® Roof má bezkonkurenční ohnivzdornost, je omyvatelný a rezistentní vůči mnoha škodlivým chemikáliím a usazování nečistot. Nátěr poskytuje vysokou UV ochranu, má nízkou emisivitu těkavých látek, vykazuje vynikající odolnost vůči zachytávání nečistot a po vyzrání si zachovává svoji pružnost. Climate-Shield® Roof snižuje přenos zvuku a má efektivní využití od - 40°C až do + 205°C. Nátěr Climate-Shield® Roof je netoxický, neobsahuje zdraví škodlivé látky a jeho použití je zcela nezávadné pro lidi i zvířata. Je vodou ředitelný a nezatěžuje životní prostředí.

Technický list k produktu Climate-Shield Roof

Climate-Shield® Wood & Deck Coat

Climate-Shield® Wood & Deck Coat je transparentní lazura na dřevo, vhodná pro venkovní použití na všechny druhy dřevěných povrchů. Nátěr Climate-Shield® Wood & Deck Coat se zejména hodí pro ochranu dřevěných teras, pergol, plotů, venkovních dřevěných obkladů a různých dřevěných zahradních prvků. Vysoce kvalitní pryskyřice z akrylového latexu obsažené v nátěru Climate-Shield® Wood & Deck Coat pronikají hluboko do dřevěných vláken a spojují je dohromady, čímž poskytují dřevu delší ochranu. Nátěr zceluje staré dřevěné povrchy a snižuje tak jejich roztříštěnost. Climate-Shield® Wood & Deck Coat chrání všechny druhy dřeva před poškozením pronikáním vody, včetně dřeva ošetřeného tlakem. Nátěr snižuje praskání, štěpení, bobtnání, šedivění a vyblednutí dřeva zapřičiněné přímým vystavením slunečnímu záření.

Technický list k produktu Climate-Shield - Wood & Deck Coat